AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 235 000 zł
lub 1 000 zł miesięcznie*
Wylicz dla siebie ratę w 2 krokach

Budynek usługowo – handlowy w Tarnawatce, nowa cena - 235 000 zł!

Przedmiotem sprzedaży jest budynek murowany wolnostojący, wybudowany w 2002r.

Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji w centralnej części Tarnawatki przy drodze krajowej nr 17, w odległości ok. 10km od Tomaszowa Lubelskiego, ok. 25km od Zamościa.

Budynek wybudowany z solidnych materiałów, ocieplony, kryty blachą.

 

Na parter budynku prowadzą trzy niezależne wejścia –dwa od frontu i jedno z tyłu. Na tej kondygnacji zlokalizowane są dwie sale sprzedaży, dwa pomieszczenia magazynowe oraz zaplecze socjalne. Budynek jest częściowo podpiwniczony co umożliwia wygodne urządzenie kotłowni.

Poddasze budynku na tę chwilę nie jest wykończone co umożliwia swobodną aranżację  zgodnie z własnymi potrzebami. Można je również zaadoptować na funkcje mieszkalne.

Wszystkie okna PCV.

Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 153 m2

Powierzchnia zabudowy:  108 m2

 

W pobliżu budynku znajdują się Urząd Gminy, szkoła, przystanek autobusowy oraz inne lokale handlowo-usługowe.
Parking przed budynkiem od drogi oraz własny parking za budynkiem. Działka o powierzchni 425m2.

 

Budynek jest usytuowany w usługowo-handlowej części miasta – dobre miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej. Istnieje również możliwość przeznaczenia nieruchomości na cele mieszkalne.

Zakup nieruchomości to pewna lokata kapitału, możliwość wynajęcia dla kilku niezależnych przedsiębiorców chcących prowadzić bar, aptekę, biuro rachunkowe, salon fryzjerski lub inną działalność komercyjną.


Nieruchomość sprzedawana w atrakcyjnej cenie -235 tys. zł, co biorąc pod uwagę jej stan i lokalizację stanowi świetna okazję dla Nabywcy.Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.


Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170.*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 35 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,49%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: