AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Działki

Działka budowlana w centrum Zamościa o powierzchni 757 m2. SPRZEDANA!

Działka budowlana w rewelacyjnej lokalizacji – Zamość ul. Wesoła.

Powierzchnia:  757 m2  Przybliżone wymiary: 21 x 35m.

 

Dostępne wszystkie media -prąd, gaz, woda, kanalizacja sanitarna.

 

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Zamość działka stanowi teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem wprowadzenia nieuciążliwych usług.

 

 

Działka ogrodzona. Na jej terenie znajduje się murowany budynek gospodarczy, kilkuizbowy z możliwością częściowego zaadaptowania na garaż. Do budynku doprowadzono wodę i prąd. Dojazd drogą asfaltową.

 

Jedna z nielicznych działek budowlanych położonych w centrum Zamościa. W pobliżu supermarket „Kaufland”, „E. Leclerc” , sieć innych sklepów, kościół, przystanki komunikacji miejskiej, apteki, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, nowobudowana siedziba sądu.

 

 

DZIAŁKA  SPRZEDANA!OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.

Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170liczba odwiedzin: