AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Działki

Działka budowlano-rolna o powierzchni 0,79ha, Białobrzegi, w trakcie sprzedaży!

Atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 0,79ha położona w Białobrzegach – ok. 800 metrów od drogi wojewódzkiej nr 837: (…) - Zamość – Nielisz – Żółkiewka – (...)   ok. 8 km od granicy miasta Zamość

 

Na działce znajduje się drewniany (brusy) budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 44m2, (trzy pomieszczenia) przeznaczony do remontu lub rozbiórki.

 

Wymiary działki: szerokość: ok. 55m, długość ok. 144m.

Powierzchnia: 7857m2

 

Spokojne miejsce z dala od cywilizacji ale pozwalające na wygodny, bezproblemowy dojazd do pobliskiego Zamościa. Z dziali widok na rozlegle łąki i pola. Doskonale miejsce na dom całoroczny lub do letnich wypadów za miasto, do odpoczynku z dala od hałasu.

 

 

W najbliższym sąsiedztwie domy wolnostojące – zabudowa jednorodzinna.

Dojazd drogą asfaltową.

 

 Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

 


liczba odwiedzin: